MAGAZINE by KOLEKTIV X

Které umělce sledovat v roce 2021? by Kolektiv X

O jakých jménech v příštím roce uslyšíme a co nás čeká? Od rapu, r&b přes pop nebo alternativu. Daniel Nádler a Rudolf Lehký ve spolupráci dali dohromady za Kolektiv X playlist plný svěží a nové hudby, která má potenciál udávat hudební směr v roce 2021.

Rohony, 58g, The Musa, Good Times Only, The Clumsies, Pablo's, WEN, Donnie, Tea Sofia, Eli, Čaba Laciga, OFF CULTURE, Hard Rico, Vercetti, Shaka nebo Josef K.

ZÁSADNÍ DESKY DEKÁDY - Daniel Nádler

BDTF je hudební vrchol tvorby Kanyeho Westa a deska, která se zapsala do síně rapových dějin na několik let dopředu. Mistrovské dílo, kde Kanye West nechává proniknout posluchače mezi své nitky kreativity a šílenosti. Nahý nechal svět náhlednout do svého nitra a své složité mysli skrze již ikonické skladby jakými jsou Runaway nebo třeba Blame Game.

UK RAP ESSENTIALS (2020) by Kolektiv X

Kolektiv X připravil fresh playlist na víkend. Výběr zásadních tracků, které formovaly a definovaly letošní zvuk rapové vlny ve Velké Británii.

Headie One, Skepta, Dutchavelli, Aitch, SL, AJ Tracey, J Hus, Dizzee Rascal, Slowthai, Little Simz a mnohem více..

VÁNOCE V (T)RAPU (2020) by Kolektiv X

Rapové Vánoce? Kolektiv X přináší playlist plný netradičních rapových koled. Nabourej si klasickou vánoční atmosféru tímto fresh výběrem!

Tyler The Creator, Chance The Rapper, Gucci Mane, Kanye West, Lil Jon nebo Outkast a mnohem více..

M HUNCHO - CO SE SKRÝVÁ POD MASKOU? - Daniel Nádler

Pamatuji si moment, kdy jsem poprvé uslyšel M Huncha. Bylo to minulý rok v Londýně, seděl jsem na zahradě řadového britského domku. Zatímco jsem byl zahalen oblakem zeleného dýmu, dostala se mi do sluchátek skladba Tranquility.

KOLEKTIV X